ساده ترین راه تحقیقی برای خرید آگاهانه تجهیزات دندانپزشکی

چهارشنبه 16 اسفند 1396
16:32
تجهیزات

با سلام امروز با مطلبی جالب در هدمت شما هستیم تا یک بار برای همیشه به مسئله خرید ساده تجهیزات دندانپزشکی با کیفیت و مرغوب البته با قیمت مناسب بپردازیم .

ما دندانپزشکان در اکثر مواقع وقت و زمان کافی برای تحقیق و بررسی دقیق تجهیزات دندانپزشکی مطب خود نداریم و در بسیاری مواقع به گفته های دوستان و همکاران یا تکنسین معتمد خود اعتماد می کنیم و با این روش به خرید تجهیزات می پردازیم .

امروز تصمیم گرفتم روشی را که یکی دو سالی است که خودم برای خرید تجهیزات دندانپزشکی مطبم از آن استفاده می کنم و همیشه برایم منفعت داشته خدمت شما هم معرفی کنم تا شاید مثل من دیگر به کسی اعتماد نکنید .

البته اعتماد به دیگران همیشه مضر نیست و با کمی شوخی ارز کردم . خوب بریم سر اصل مطب ، بنده چند وقت پیش می خواستم یه دستگاه اندو روتاری ابتیاع کنم و از هر کسی که پرسوجو کردم یه برند رو به من معرفی کرد . وقتی اومدم با خودم خلوت کردم تا یکی رو انتخاب کنم دیدم تمامی برندهایی که به من معرفی شده انتخاب دیگران هست و من هیچ نقشی برای انتخاب و بررسی نداشته ام . به هر حال هر کسی از یه برندی سود می بره دیگه ، بازار تجهیزات دندانپزشکی پر شده از افراد سود جو که فقط به سود خودشون فکر می کنن .

تو همین گیر و دار خرید بودم که از طریق گوگل با سایت کام طب آشنا شدم کام طب مرجع جامع تجهیزات دندانپزشکی است خیلی بی میل وارد سایت شدم و به بخش فروشگاه رفتم تقریبا تمامی تجهیزات موجود در بازار تجهیزات دندانپزشکی تو این سایت بود ، بعد شروع کردم به مطالعه اندو روتاری های موجود توی سایت و کاتالوگ های همه اونا رو دانلود کردم و روشون به طور دقیق بررسی کردم .

با این وجود باز هم سئوالاتی برام بوجود آمد که با بخش پشتیبانی سایت کام طب تماس برقرار کردم و آنها همه سئوالات من رو با صبر و شکیبایی بالا جواب دادن . نکته قابل توجه برای من این بود که اون شخصی که داشت جواب من رو می داد از تخصص کافی برخوردار بود و اصلا براش مهم نبود که من چه برندی رو خرید می کنم ، فقط سعی داشت به من مشاوره بده تا از مزایا و معایب هر کدوم اطلاعات بیشتری پیدا کنم .

بعد از مشاوره با بخش پشتیبانی این سایت احساس کردم برای اولین بار دیگه کسی نمی خواد با اهداف شخصی به من چیزی بفروشه ، بلکه خودم انتخاب کردم و یه خرید با حال و سریع رو تجربه کردم .

قرض از اینکه من این مطلب رو می نویسم اینه که با همکاران دیگر این حس خوبم رو به اشتراک بگذارم و همه رو دعوت کنم به بازدید از این سایت معتبر و کامل .

از همه ممنونم که چند دقیقه ای با بنده کمترین همراه بودین . آرزوی بهترین ها برای شما ...


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تجهیزات دندانپزشکی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات