چالش های بازار تجهیزات دندانپزشکی در سال 1397

چهارشنبه 1 فروردين 1397
11:20
تجهیزات

با سلام و عرض ادب خدمت همه همكاران بزرگوار.

لازم به ذكر است با توجه به حدود اختيارات انجمن دندانپزشکان و همينطور اتحاديه تجهیزات دندانپزشکی ، و نيز به رسميت شناختن اين اختيارات از سوی طرفين،با اتحاد بين انجمن ها و اتحاديه خيلی سهل و آسانتر ميتوان در جهت اعتراض به تصميمات غير معقول كلان كه به قانون تبديل شده اند و به ضرر كل مجموعه دندانپزشکی ميباشد ، قدمي محكم و رو به جلو برداشت.

در نامه ارسالي موضع گيری بسيار شفاف و تاكيدی و به دور از خواهش و تعارفات ، نشان از قدرت كل مجموعه دندانپزشكی دارد ، و اين قدرت فقط و فقط با اتحاد بين انجمن ها و اتحاديه تجهیزات دندانپزشکی و نيز با شناخت كامل حقوق صنفي از سوی اتحاديه و اعضای محترم محقق خواهد شد. و در نامه مذكور ميتوان به اين نكته اشاره كرد كه انجمن تمامی حقوق و اختيارات خود را تمام و كمال ميداند و در سايه اين دانايی ، با قدرت خواسته های خود را قانونمندانه بيان و عملی ميكند .

بنابراين بنده بعنوان يک عضو از اعضای صنف تجهیزات دندانپزشکی ، از هيئت مديره اتحاديه خواستارم با تصميمات هوشمندانه و استفاده از پتانسيل های موجود ذكر شده و نيز همراه كردن انجمن ها در اين مسير، در جهت رفع مسائل مطرح شده ، گامی محكم به جلو بردارند و روی حمايت همه جانبه صنف تجهیزات دندانپزشکی حساب كنند .

با آرزوی موفقيت روز افزون برای صنف عزيزمان .


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تجهیزات دندانپزشکی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات